Yra daugybė priežasčių, kodėl turėtumėte rinktis "Miele".
Su šešiomis susipažinsite čia.

Nuo įkūrimo 1899 metais, "Miele" vadovaujasi požiūriu – "Immer besser". Tai reiškia: Mes stengiamės dirbti "Immer besser" negu kiti pardavėjai ir norime tapti geresni, negu dabar esame. Mūsų klientams tai reiškia užtikrintą žinojimą, jog jie nesuklydo pasirinkdami "Miele", tikriausiai, visam gyvenimui.

Miele Qualität

"Miele" kokybė

Jau daugiau negu 100 metų: Jūs galite pasitikėti "Miele", mūsų prietaisai Jūsų nenuvils. Mes, vieninteliai šios rinkos gamintojai, bandome savo produktus, tokius kaip skalbyklės, džiovyklės, indaplovės ar orkaitės, net iki 20 metų. Vieną kartą "Miele", visada "Miele": "Miele" klientai visame pasaulyje lieka ištikimi "Miele" produktams ir juos rekomenduoja. Mes Jums pažadame ir ateityje: mes neisime į kompromisą dėl kokybės ir ilgaamžiškumo.

Die Miele Technik

"Miele" technika

"Miele" pasiekia išskirtinių rezultatų su mažiausiomis sąnaudomis. Tai taikoma higieniškai ir švelniai Jūsų rūbų priežiūrai, Jūsų grindims ir indams, taip pat visapusiškam malonumui verdant ir kepant. Tuo rūpinasi daug pažangių konstrukcinių sprendimų, kuriuos turi tik "Miele". Tai įrodo nesuskaičiuojami pirmos vietos apdovanojimai už prestižiškiausius produktus visame pasaulyje.

Handwerkskunst

"Miele" patogumas

Klasikiniu sukamu jungikliu, subtiliu jutikliu ar aukštos raiškos liečiamuoju ekranu kaip ir Jūsų išmaniajame telefone: "Miele" valdymas yra lengvas ir smagus. Tiek virtuvėje, tiek skalbiant galite rinktis iš daugelio patogių ir patikimų automatinių programų su "sėkmės garantu" ir daug dėmesio smulkmenoms. Su "Miele" Jūsų gyvenimas taps gražesnis...

Miele Design

"Miele" dizainas

"Miele" pasižymi aiškiomis formomis ir nesenstančia elegancija. Niekur kitur nerasite savo virtuvės įmontuojamiems prietaisams skirtų nuoseklių dizaino linijų ir spalvų pasiūlos, įvairiems stiliams ir virtuvės baldų priekiniams skydeliams. Prietaisai labai kruopščiai derinami vienas su kitu. Nesvarbu, kaip įrengsite savo virtuvę: "Miele" tiks tiesiog idealiai.

Miele Service

"Miele" techninė priežiūra

"Miele" klientai mėgaujasi išskirtiniu aptarnavimu: užtikrintas greitas ir efektyvus garantinis aptarnavimas, kuris dažnai vertinamas kaip geriausias savo srityje. Jei Jums reikia asmeninės instrukcijos apie produktą arba norite, jog Jūsų "Miele" prietaisai būtų profesionaliai išvalyti, mielai atvyksime į Jūsų namus. Mes visad pasiruošę. Pažadame!

Die Marke Miele

"Miele" ženklas

Daugelyje šalių "Miele" yra geidžiamiausias prekių ženklas. Vokietijos vidaus rinkoje 2013 metais visose srityse "Miele" buvo išrinkta kaip geriausias visų laikų prekių ženklas ("best brand ever"). Toks prekių ženklas šį tą sako ir apie jo naudotoją: "Miele" klientai kelia aukštus reikalavimus savo buitinių prietaisų efektyvumui, patogumui, dizainui ir ekologiškumui. Perkantys "Miele", žino, ką reiškia kokybė ir stilius.