Filosofija

Philosophie

Nuo įkūrimo 1899 metais, "Miele" yra nepriklausoma šeimos bendrovė, kuri yra vienodai įsipareigojusi savininkams, darbuotojams, klientams, tiekėjams, aplinkos apsaugai ir visuomenei.

Bendrovė užsiima buitinių prietaisų virtuvei, skalbinių ir grindų priežiūrai gamyba, taip pat gamina industrijoje naudojamus prietaisus ir medicininę įrangą. Strateginė vizija yra tapti patikimiausiu ir geidžiamiausiu premium prekės ženklu pasaulyje.

"Miele" savo klientams siūlo produktus, kurie yra ilgaamžiškumo, galingumo, valdymo patogumo, energijos efektyvumo, dizaino ir aptarnavimo pavyzdžiai. Tai atitinka įmonės kredo "Immer besser", kaip įkūrėjai Carl Miele (li.) ir Reinhard Zinkann užrašė ant pirmųjų mašinų, tuo "Miele" vadovaujasi ir šiandien.

Bendrovė orientuojasi ties vieninteliu prekių ženklu "Miele" ir jo patekimu į geriausius segmentus. "Miele" reiškia ilgalaikį mąstymą ir veikimą, vertybių ir tikslų tęstinumą, partneriškus santykius su klientais ir tiekėjais, taip pat į darbuotojus orientuotą verslo ir vadovavimo kultūrą.