Bendrovė "Miele" iš arti

Philosophie

Filosofija

Nuo įkūrimo 1899 metais, "Miele" yra nepriklausoma šeimos bendrovė, kuri yra vienodai įsipareigojusi savininkams, darbuotojams, klientams, tiekėjams, aplinkos apsaugai ir visuomenei.

Sužinokite daugiau
Historie

Istorija


"Immer besser" buvo užrašoma ant pirmųjų produktų. Šie du žodžiai buvo itin svarbūs per visą šimtametę "Miele" istoriją.

Sužinokite daugiau
Geschäftsentwicklung

Verslo plėtra

2018 / 2019 finansiniais metais, kurie baigėsi birželio 30 d., įmonė pasiekė 4,16 mlrd. EUR pardavimą. Tai atitinka 59,7 mln. EUR arba 1,5 % padidėjimą. Vokietijoje apyvarta siekė 1,2 mlrd. EUR.

Sužinokite daugiau
Management

Valdyba

Visi „Miele & Cie. KG“ generaliniai direktoriai turi vienodą įtaką: Dr Stefan Breit, Dr Markus Miele, Olaf Bartsch, Dr Reinhard Zinkann ir Dr Axel Kniehl.

Sužinokite daugiau
Nachhaltigkeit

Tvarumas

"Miele" tvarumo filosofija paremtos ne tik bendrovės vertybės ir tradicija, bet ji yra nepamainomas ilgalaikės verslo sėkmės garantas.

Sužinokite daugiau
Auszeichnungen & Testsiege

Apdovanojimai & bandymų laimėjimai

Nuolatinis vystymasis ir tobulėjimas yra "Miele" verslo pagrindas. Kad ši "Miele" strategija yra teisinga, įrodo daugybė apdovanojimų ir prizų.

Sužinokite daugiau
Standorte

Pardavimo vietos

Visame pasaulyje šiuo metu "Miele" yra atstovaujama savo pardavimo įmonių 47 šalyse ir importuojama dar į maždaug 50 šalių.

Sužinokite daugiau
Ansprechpartner

Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar pageidavimų, mūsų kontaktinis asmuo mielai Jums padės.

Sužinokite daugiau